середа, 29 червня 2016 р.

Екскурсія

З 20 по 24 червня учні 10-б класу здійснили екскурсію Карпати-Львів.
Учні мали можливість пройтися «Стежкою Довбуша» та побачити чимало мальовничих місць: починаючи вигином самої стежки, що пролягла поміж ялиць та буків, по корінню та моху, порослому на каменях, і завершуючи краєвидами, що відкриваються з видових майданчиків. Піднялися вище за Скелі Довбуша на гору Маковицю. Хай це відібрало трохи більше часу й значно більше сил, проте від побаченої згори панорами сіл та містечок, Прута, що звивається змією поміж зелених гір, та й самих Карпат — горбів, густо вкритих лісом, полонин на верхів’ї та віддалених засніжених вершин, ми отримали незабутню емоційну віддачу.
Учні  підкорили Говерлу - найвищу вершину Українських Карпат, висота 2060.8 м. Знаходиться у Рахівському районі на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора. Дорога була довгою і нелегкою  та прекрасні гірські краєвиди, свіже Карпатське повітря того варте.
У Львові  ми мали можливість відвідати проспект свободи, криївку, копальню-кави, побачити на власні очі як виготовляється справжній Львівський шоколад (Майстерня шоколаду), відвідали Домініканський собор та піднялися на центральну ратушу, де з висоти пташиного польоту оглянули панораму стародавнього міста Львова
Під час подорожі відвідали Олеський та Золочівський замки (музеї- заповідники). Для когось це була просто екскурсія , а хтось відкрив в собі нові погляди на історичне минуле нашої держави.
Щасливими та задоволеними повертались додому з надією, що неодмінно іще повернуться до міста-легенди та Карпат
Немає коментарів :

Дописати коментар